Start Aktualności Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia uszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą

1.  Słowo Boże prowokuje nas do postawienie jeszcze raz w swoim życiu pytania o wiarę. Bo wątpliwości są niejako wpisane w drogę wiary każdego z nas. Ale czy skłaniają nas one do szukania odpowiedzi, do pogłębiania swej wiary?

2.  Czas wakacji i urlopów, to czas odpoczynku. Warto jednak w tym czasie znaleźć nieco więcej czasu dla Boga. Często w ciągu roku jesteśmy zabiegani, zmęczeni, brak nam czasu -mówimy. Teraz więc, gdy tego czasu mamy więcej, pomyślmy o dobrym przeżyciu mszy św., o modlitwie, czytaniu Pisma Świętego. Czytajmy też tę najpiękniejszą Księgę, jaką jest piękny, stworzony przez Boga świat.

3.  Przypominamy i zachęcamy do udziału w wakacyjnej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 9 do 13 sierpnia. Nasze zaproszenie kierujemy do wszystkich, a najbardziej do młodych naszej parafii.

4.  Przypominamy, że z uwagi na wakacyjne urlopy nie zawsze będzie możliwa spowiedź w czasie mszy świętych. Wtedy zawsze będzie można skorzystać ze spowiedzi przed mszą świętą.

5.  W dzisiejszym Gościu Niedzielnym obrazek ze świętym Franciszkiem i tekstem jego najpiękniejszej modlitwy, wychwalającej stworzony świat. Ponadto polecamy artykuł, który pokazuje na jakie niegodziwe praktyki pozwala uchwalona ustawa o in vitro?

6.  Phill Bosmans powiada:Szukaj ciszy! Zagłębiaj się w jej tajemnicę. W niej znajdzie twoje serce odpowiedzi, których rozum znaleźć nie potrafi. Spróbujmy w wakacyjny czas urlopów poszukać takiej ciszy.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 5

Panorama kościoła

panorama mini

Obejrzyj panoramę kościoła

baner1

baner1

Polecamy

Portal Katolik
Portal dla ludzi wierzących
Portal Wiara
Portal ludzi otwartych
Internetowa Liturgia Godzin
Internetowa Liturgia Godzin
Diecezja Sosnowiecka
Aktualności, personalia, katalog instytucji diecezjalnych.
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny w wydaniu internetowym
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Kapłani proszą o modlitwę
Kapłani proszą o modlitwę