Start Aktualności Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia duszpasterskie na XX Niedzielę Zwykłą

1.   Słowo Boże zachęca nas, byśmy poddali nasze serca Bożemu działaniu, aby i w nas zapłonął ogień Bożej miłości.

2.  We wtorek zakończyła się tegoroczna piesza pielgrzymka na Jasną Górę. W naszej grupie pielgrzymowało 73 pielgrzymów. W imieniu pielgrzymów, jak również i swoim własnym, pragnę podziękować tym, którzy nas wspierali swoimi modlitwami. Ważne było dla nas także wsparcie materialne. Dziękujemy p. Jackowi Czekajowi za użyczenie samochodu na bagaże i kierowcy na czas pielgrzymki. Za przekazaną żywność dziękujemy p. Łaskawcom, Sikorom i Cieślikom. Dzięki finansowemu wsparciu bardzo wielu osób mogliśmy zakupić nowe nagłośnienie. I wreszcie szczególne podziękowania należą się samym pielgrzymom, za ich świadectwo wiary i modlitwy, a także wszystkim służbom pielgrzymkowym: Jadwidze Bogackiej, Krzysztofowi i Bogusławie Skubisom za posługę w kuchni, służbie kwatermistrzowskiej, muzycznej i porządkowej. Wszystkim za wszystko Bóg zapłać.

3.  W minionym tygodniu odszedł do domu Ojca +Krzysztof Januszek . Niech Bóg da mu wieczną radość.

4.  W Gościu Niedzielnym dziś bezpłatny dodatek historyczny poświęcony pierwszemu powstaniu śląskiemu w związku z 100 rocznicą wybuchu.

5. Johannes Eckhart powiada: „Najważniejszym człowiekiem jest zawsze ten, który akurat stoi przede mną”. Pamiętajmy o tym spotykając na drodze różnych ludzi.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Koncert laureatów III Diecezjalnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej