Start Aktualności Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia duszpasterskie na XX Niedzielę Zwykła

1.  Chrystus dziś w rozmowie z niewiastą kananejską uświadamia nam, że najpierw trzeba w sercu rozbudzić wiarę, bo bez niej niemożliwy jest żaden cud.

2.  Zakończyła się piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Uczestniczyło w niej z naszego dekanatu 70 osób. Dziękujemy im za ich kilkudniowy trud, wyrzeczenia i ofiary duchowe. To podziękowanie kierujemy w stronę ks. Grzegorza Morawca -przewodnika grupy filoletowej jak również ks. Wojciecha Kowalskiego -ojca duchownego. Ks. Grzegorzowi Zientalowi dziękujemy za pomoc w przygotowaniach. Dziękujemy wszystkim służbom: porządkowej na czele z Piotrem Szlęzakiem, muzycznej i kwatermistrzowskiej. Szczególne słowa podziękowania należą się państwu Bogusławie i Krzysztofowi Skubisom oraz Jadwidze Bogackiej. Smak przygotowywanych przez nich posiłków poznały także inne grupy pielgrzymkowe. W tym, by piegrzymi nie byli głodni swój udział mają również państwo Łaskawcowie, Bieniowie, Sikorowie, Cieślikowie, którzy przekazali produkty żywnościowe. O.S.P. w Bolesławiu dziękujemy za użyczenie kuchni polowej. Także wszystkim tym, którzy anonimowo wspierali pielgrzymów, czy to w naturze, czy też finansowo.

3.  W najnowszym Gościu Niedzielnym o rekolekcjach ignacjańskich; w zupełnej ciszy, bez rozmów, bez komórek, komputerów i internetu. Sam na sam ze Słowem Bożym. Warto też sięgnąć po dzisiejszy tygodnik "Niedziela" -kilka naprawdę interesujących artykułów.

4.  W minionym tygodniu Pan powołał do siebie +Aleksandra Karcza. Niech dzięki Miłosierdziu Bożemu osiągnie królestwo niebieskie.

5.  Św. Jan Bosko powiada:Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać -to najlepsza filozofia Czy jest to także filozofia mojego życia? Warto spróbować.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>