Start Aktualności Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą

1. Słowo Boże ukazuje nam Chrystusa, który przyszedł pokorny i cichy, a jego uniżenie przynosi pokój utrudzonym ludzkim sercom.

2. 10 lipca 2020 roku na parkingu przy kościele odbędzie się kolejna już zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt można przywozić do godz. 10.30. Dokładniejsze informacje na plakacie w gablocie przed kościołem.

3. Zachęcamy, by w czasie wakacji osoby, które pragną skorzystać ze spowiedzi przychodziły kilkanaście minut przed mszą św.

4. W ostatnim tygodniu Pan wezwał do siebie: +Mieczysława Imielskiego i Zdzisławę Mucha. Niech da im udział w wiecznej radości pokornych i cichych.

5. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym artykuł, którego nie trzeba specjalnie reklamować. O niezwykle silnej więzi braci Ratzingerów. Ponadto o tym, że wątpliwości w wierze nie są grzechem, lecz raczej szansą na jej pogłębienie. W tygodniku Niedziela z kolei znajdziemy odpowiedź na pytanie, czy zabobony to grzech czy głupota. Polecamy też najnowszy miesięcznik WPiS.

6. Francois de La Rochefoucauld mówił:Tracimy tyle czasu na rzeczy pilne, że nie starcza nam go na rzeczy ważne”. Niech nadchodzący tydzień wakacji da nam czas na rzeczy i pilne i ważne.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 5

Koncert Laureatów

    LOGO LONKURSU

Koncert2019 (53) 

 

Panorama kościoła

panorama mini

Obejrzyj panoramę kościoła

baner1

baner1

 

Polecamy

Portal Katolik
Portal dla ludzi wierzących
Portal Wiara
Portal ludzi otwartych
Internetowa Liturgia Godzin
Internetowa Liturgia Godzin
Diecezja Sosnowiecka
Aktualności, personalia, katalog instytucji diecezjalnych.
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny w wydaniu internetowym
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Kapłani proszą o modlitwę
Kapłani proszą o modlitwę