Start Aktualności Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIV Niedzielę Zwykłą

1.  Słowo Boże ukazuje nam dzisiaj Chrystusa Króla Wszechświata. Jest On zarazem Dobrym Pasterzem, który dba o swoje owce, szuka ich, a przy końcu świata osądzi sprawiedliwie. Będzie sądził z miłości i jej praktycznej realizacji w codziennym życiu. Przed błogosławieństwem odmówimy akt oddania ludzkości Jezusowi Królowi.

2.  Za tydzień ropoczniemy nowy rok liturgiczny w Kościele. Jak zawsze rozpoczyna go okres Adwentu, czyli radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

3.  W dzisiejszym Gościu Niedzielnym znajdziemy miłuy upominek -Kalendarz ścienny na rok 2015 z aniołami. Ponadto co musi zrobić Kościół, aby nawrócić świat do Chrystusa. W Małym Gościu przeznaczonym dla dzieci i młodzieży lampion do własnoręcznego sklwjwnia oraz karta pocztowa z życzeniami świątecznymi.

4.  Bł. Jerzy Popiełuszko mówił: „Służyć Bogu, to szukać dróg ludzkich serc”. Obyśmy w tym nadchodzących dniach prawdziwie służyli Bogu.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>