Start Aktualności Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą

1. Słowo Boże ukazuje nam Chrystusa, który przyszedł pokorny i cichy, a jego uniżenie przynosi pokój utrudzonym ludzkim sercom.

2. 10 lipca 2020 roku na parkingu przy kościele odbędzie się kolejna już zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt można przywozić do godz. 10.30. Dokładniejsze informacje na plakacie w gablocie przed kościołem.

3. Zachęcamy, by w czasie wakacji osoby, które pragną skorzystać ze spowiedzi przychodziły kilkanaście minut przed mszą św.

4. W ostatnim tygodniu Pan wezwał do siebie: +Mieczysława Imielskiego i Zdzisławę Mucha. Niech da im udział w wiecznej radości pokornych i cichych.

5. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym artykuł, którego nie trzeba specjalnie reklamować. O niezwykle silnej więzi braci Ratzingerów. Ponadto o tym, że wątpliwości w wierze nie są grzechem, lecz raczej szansą na jej pogłębienie. W tygodniku Niedziela z kolei znajdziemy odpowiedź na pytanie, czy zabobony to grzech czy głupota. Polecamy też najnowszy miesięcznik WPiS.

6. Francois de La Rochefoucauld mówił:Tracimy tyle czasu na rzeczy pilne, że nie starcza nam go na rzeczy ważne”. Niech nadchodzący tydzień wakacji da nam czas na rzeczy i pilne i ważne.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Koncert Laureatów