Start Aktualności Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia uszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą

1.  Słowo Boże prowokuje nas do postawienie jeszcze raz w swoim życiu pytania o wiarę. Bo wątpliwości są niejako wpisane w drogę wiary każdego z nas. Ale czy skłaniają nas one do szukania odpowiedzi, do pogłębiania swej wiary?

2.  Czas wakacji i urlopów, to czas odpoczynku. Warto jednak w tym czasie znaleźć nieco więcej czasu dla Boga. Często w ciągu roku jesteśmy zabiegani, zmęczeni, brak nam czasu -mówimy. Teraz więc, gdy tego czasu mamy więcej, pomyślmy o dobrym przeżyciu mszy św., o modlitwie, czytaniu Pisma Świętego. Czytajmy też tę najpiękniejszą Księgę, jaką jest piękny, stworzony przez Boga świat.

3.  Przypominamy i zachęcamy do udziału w wakacyjnej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 9 do 13 sierpnia. Nasze zaproszenie kierujemy do wszystkich, a najbardziej do młodych naszej parafii.

4.  Przypominamy, że z uwagi na wakacyjne urlopy nie zawsze będzie możliwa spowiedź w czasie mszy świętych. Wtedy zawsze będzie można skorzystać ze spowiedzi przed mszą świętą.

5.  W dzisiejszym Gościu Niedzielnym obrazek ze świętym Franciszkiem i tekstem jego najpiękniejszej modlitwy, wychwalającej stworzony świat. Ponadto polecamy artykuł, który pokazuje na jakie niegodziwe praktyki pozwala uchwalona ustawa o in vitro?

6.  Phill Bosmans powiada:Szukaj ciszy! Zagłębiaj się w jej tajemnicę. W niej znajdzie twoje serce odpowiedzi, których rozum znaleźć nie potrafi. Spróbujmy w wakacyjny czas urlopów poszukać takiej ciszy.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>