Start Aktualności Wydarzenia Nasze oczekiwanie
Nasze oczekiwanie

 MG 7885Tak, jak wszystkie parafie, tak i nasza oczekuje przybycia pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016. Gościć będziemy grupę młodzieży z USA ze stanu Montana. Wraz z młodzieżą przybędzie ks. Biskup, czterech kapłanów i dwóch kleryków. Bardzo cieszymy się z ich przyjazdu i na miarę możliwości staraliśmy na ich przyjęcie dobrze przygotować. Przygotowały się rodziny, które gościć będą młodzież i przygotowała się również parafia. Na ścianie przy parafialnym boisku zawisły nowe banery. Panowie przygotowali miejsce na ognisko (przyda się w niedzielne popołudnie). A młodzież z dekanatu wieczorem spotkała się na próbie śpiewu, by przygotować prezentację dekanatu na spotkaniu przy Pustyni Błędowskiej. Śpiewy przerwał przelatujący samolot... Może to oni!... Chyba nie, bo nasi goście przybędą dopiero jutro. Ale i tak czekanie jest zawsze najpiękniejsze.

 

 

Koncert laureatów III Diecezjalnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej

  

 

 

 

LOGO LONKURSU

  76

 

Panorama kościoła

panorama mini

Obejrzyj panoramę kościoła

baner1

baner1

 

Polecamy

Portal Katolik
Portal dla ludzi wierzących
Portal Wiara
Portal ludzi otwartych
Internetowa Liturgia Godzin
Internetowa Liturgia Godzin
Diecezja Sosnowiecka
Aktualności, personalia, katalog instytucji diecezjalnych.
Gość Niedzielny
Gość Niedzielny w wydaniu internetowym
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów
Kapłani proszą o modlitwę
Kapłani proszą o modlitwę