Start Duszpasterstwo Nabożeństwa

Stałe  nabożeństwa w parafii:

W niedziele  przed mszą św. o godz. 7.30 śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

W każdą  niedzielę przed sumą o godz. 12.15 wspominamy naszych zmarłych polecając ich Bogu w modlitwie.

W każdą środę przed mszą św., o godz. 17.45 odprawiamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czasie której polecamy wstawiennictwu Maryi wszystkie nasze codzienne prośby, dziękczynienia i przebłagania.

W każdy piątek o godz. 17.45 (16.45-czas zimowy) gromadzimy się przed ołtarzem Jezusa Miłosiernego na wspólne modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego.

W Pierwszy Czwartek miesiąca na mszy św. wieczornej modlimy się w intencji powołanych do służby Bożej oraz o nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego z naszej parafii i naszej diecezji. W Roku Kapłańskim szczególnie mocno zapraszamy wszystkich do złączenia się w tej modlitwie.

W Pierwszy Piątek wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy własne i całego świata. Nabożeństwo wynagradzające w czasie mszy porannej, a od godz. 17.00 (16.00) –wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy.

W Pierwszą Sobotę miesiąca po mszy św. porannej Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

W październiku po każdej mszy św. wieczornej modlimy się modlitwą różańcową.

W miesiącu maju wielbimy Jezusa  Jego Matkę Litanią Loretańską do NMP

W czerwcu po mszach wieczornych śpiewamy wspólnie Litanię do Serca Pana Jezusa.

W okresie Wielkiego Postu odprawiamy:

• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, po niedzielnej mszy popołudniowej.
  • Droga krzyżowa dla dzieci w czwartki po mszy św. wieczornej, a dla dorosłych w piątki po mszy wieczornej.

Rekolekcje adwentowe w parafii odbywają się w III Niedzielę Adwentu, a wielkopostne w IV Niedzielę Wielkiego Postu

Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej:

Regulamin Konkursu (do pobrania)

Karta zgłoszenia (do pobrania)